Leave Your Message
околу-усрзн

ЗАСАД

MinXing е еден сеопфатен давател на решенија за пакување со блистер и ценет производител на производи за пакување со блистер од 1988 година, се гордее со своите производствени способности од крај до крај. Од производство на суровини до прецизно дизајнирање и производство на сопствени калапи, нашата посветеност на квалитетот и иновативноста е неспоредлива. Со над 10 производствени бази кои се стратешки лоцирани низ Кина, MinXing нуди прилагоден пристап кон пакувањето со блистер, обезбедувајќи беспрекорно и персонализирано искуство за нашите ценети клиенти.
Со најсовремена автоматска се-во-едно производствена опрема и напредни инструменти за тестирање, нашите производи стојат во првите редови на иновациите. Со гордост нудиме разновидна палета на стилови на производи, вклучително и фиоки за блистер, пакување на преклоп, пакување со блистер и термоформирани производи. Тие наоѓаат разновидна примена во пакувањето на храната, вклучувајќи чоколади, колачиња и бисквити, колачи, мешунки за кафе и многу повеќе. Дополнително, нашите понуди се прошируваат во различни индустрии, како што се козметика, електроника, играчки и подароци, уметнички занаети, хардвер, текстил, дневни потреби, авто-залихи, канцелариски материјал и спортски производи, лекови и здравствени производи и пошироко.

МЕШАЊЕ
QCc4t

КВАЛИТЕТСИГУРУВАЊЕ

Придржувајќи се до строгите стандарди наведени со ISO9001, вклучувајќи ги IQC, POC и FQC, обезбедуваме прецизен процес на инспекција. Секоја компонента подлежи на проверка од нашиот квалификуван персонал за КК, што гарантира испорака на висококвалитетни готови производи.
Она што нè издвојува не е само обезбедувањето производи од прва класа, туку и нашата непоколеблива посветеност на беспрекорната услуга по продажбата.

развојИСТОРИЈА

Со повеќе од 35 години искуство во производство на блистер пакување од нашето основање во 1988 година, се гордееме со нашата богата историја на производство. Нашите операции се протегаат низ Кина, со 14 стратешки лоцирани производствени бази.
6523a82l2k

1988,2000 година

Фуџијан
џинџијанг
Шангај
Фенгксиан

2006,2007 година

Шангај
Кингпу
Шандонг
Кингдао

2008,2012 година

Гуангдонг
Шенжен
СиЧуан
Ченгду

2013 година

Хубеи
Ксијаоган

2014 година

ТианЏин
Мешање

2018 година

Фуџијан
Ксијамен
АнХуи
Хефеи

2019 година

Гуангдонг
Гуангжу

2020 година

Жеџијанг
Хужоу
Хунан
Чангша

2023 година

Хенан
Ксуанг

2007 година

Основана во 2007 година

2010 година

Развиени LCD проектори

2012 година

Котирани компании во Qianhai тргување со капитал

2014 година

Роден е првиот пренослив паметен проектор.

2016 година

Стана претпријатие за висока технологија.

2018 година

Лансиран е првиот Native 1080P проектор (D025)

2019 година

Стана назначен снабдувач на проектори на Јапонија Ракутен Канон и Филипс.

010203

ДИЗАЈНИРАЊЕСПОСОБНОСТ

Имаме професионален дизајнерски тим со повеќе од 10 години работно искуство во индустријата за блистер. Овој умешен дизајнерски тим игра клучна улога во нашиот креативен и иновативен пристап за развој на производи.

  • Козметика(2)9сл
  • Горни и долни капаци q7v
  • Шампон k23
  • хетеросексуален bxj
  • WeChat слика_20191126123724rl4
  • Електронска палета qnl
  • Електричен блистер за дување воздух vjn
  • Горниот и долниот капак на фиоката со блистер со осум прегради khz

производствопроцеси

Во нашите производни процеси, ние се придржуваме до ригорозни стандарди за квалитет со имплементирање на стандардот за квалитет ISO9001. Оваа посветеност на управување и контрола на квалитетот е составен дел на нашите операции, осигурувајќи дека нашите производи ги исполнуваат највисоките индустриски стандарди.
околу 4xu2

Соработкапартнери

Во нашите заеднички напори, воспоставивме партнерства со разновидна низа на добро етаблирани претпријатија. Овие соработки се протегаат низ различни индустрии и сектори, одразувајќи ја нашата посветеност за поттикнување на заемно корисни односи. Нашата посветеност на соработка ја нагласува нашата посветеност на постигнување заеднички цели и поттикнување на иновациите на пазарот.
партнер14с1